421515-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynku regionalnej placówki opiekuńczo-terapeutycznej w Ignatkach osiedle wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynku regionalnej placówki opiekuńczo-terapeutycznej w Ignatkach osiedle wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynku regionalnej placówki opiekuńczo-terapeutycznej w Ignatkach osiedle wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji