See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEASING TRANSPORTMATERIAAL: LEVERING VAN 7 POLITIEVOERTUIGEN VOOR DE INTERVENTIEDIENST ALS VERVANGING
Beschreibung: LEASING TRANSPORTMATERIAAL: LEVERING VAN 7 POLITIEVOERTUIGEN VOOR DE INTERVENTIEDIENST ALS VERVANGING
Interne Kennung: PPP0MU-65/5018/01-2025/RR&S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leasing van 4 x politievoertuigen type VW Transporter T7 150 kW (204pk) Benzine - fedpol 2021 lot 52
Beschreibung: Leasing van 4 x politievoertuigen type VW Transporter T7 150 kW (204pk) Benzine - fedpol 2021 lot 52
Interne Kennung: 01-2025/RR&S 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Leasing van 2 x politievoertuigen striping type VW Tayron - Benzine - Raamcontract PZ Gent RO POLGENT 2022/5349 - 150 kW (204pk) - 7DSG automaat
Beschreibung: Leasing van 2 x politievoertuigen striping type VW Tayron - Benzine - Raamcontract PZ Gent RO POLGENT 2022/5349 - 150 kW (204pk) - 7DSG automaat
Interne Kennung: 01-2025/RR&S_2
Los: LOT-0003
Titel: Leasing van 1 x politievoertuigen anoniem type VW Tayron - Benzine - Raamcontract PZ Gent RO POLGENT 2022/5349 - 150 kW (204pk) - 7DSG - automaat
Beschreibung: Leasing van 1 x politievoertuigen anoniem type VW Tayron - Benzine - Raamcontract PZ Gent RO POLGENT 2022/5349 - 150 kW (204pk) - 7DSG - automaat
Interne Kennung: 01-2025/RR&S_3