2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerbegeleiding parkings The Loop
Beschreibung: Het Mobiliteitsbedrijf van de Stad Gent is verantwoordelijk voor de exploitatie van onder meer, maar niet uitsluitend, parkings B, C en A0 op The Loop. Bij diverse evenementen op deze site wenst het Mobiliteitsbedrijf een beroep te doen op een externe firma voor toezicht en controle of bezoekers voldoen aan de betaalvoorwaarden, parkeerbegeleiding om de parking zo efficiënt mogelijk te vullen en toezicht op orde en netheid van de toegewezen parking of terrein. Het bewaken van de parkings maakt geen deel uit van deze opdracht. In het bestek wordt voor de parkeerbegeleiding uitgegaan van vermoedelijke hoeveelheden. Deze opdracht omvat één perceel. De opdracht heeft een looptijd van 4 jaar. De aanvang van de termijn is voorzien op 1 maart 2026.
Interne Kennung: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 63712710 Verkehrsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 03/2025 - 1
Interne Kennung: 1