See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie, administrowanie i rozbudowa Mazowieckiej Platformy e-Zdrowie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług utrzymania i administrowania oraz rozbudowy Mazowieckiej Platformy e-Zdrowie
Interne Kennung: OR-D-III.272.75.2025.AS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72262000 Software-Entwicklung, 72254100 Systemprüfung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług utrzymania i administrowania oraz rozbudowa Mazowieckiej Platformy e-Zdrowie opracowanej i wdrożonej w Projekcie „E-zdrowie dla Mazowsza 2” na podstawie umowy numer W/UMWM-UF/UM/CG/1233/2022 z dnia 5 sierpnia 2022 r. na „Przebudowę i rozbudowę lub wymianę Platformy e Zdrowie wraz z budową Archiwum długoterminowego”. Wykonawca będzie realizował Przedmiot Zamówienia poprzez świadczenie usług w ramach następujących Etapów: 1) Etap nr 1 – Opracowanie Planu realizacji Przedmiotu Zamówienia oraz Analizy przedwdrożeniowej, 2) Etap nr 2 – Rozbudowa Mazowieckiej Platformy e-Zdrowie, 3) Etap nr 3 – Utrzymanie Mazowieckiej Platformy e-Zdrowie i jej nowo wdrożonych elementów, 4) Etap nr 4 – Asysta Techniczna, 5) Etap nr 5 – Gwarancja Techniczna, oraz w ramach gwarancji produktowej i rękojmi.