2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fyzická ostraha objektů Památníku národního písemnictví v Litoměřicích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: a) zajištění fyzické ostrahy spočívající v komplexní fyzické ostraze objektů, ochraně věcí movitých a nemovitých, jakož i zaměstnanců zadavatele a ostatních osob, které se v objektech budou nacházet, a to včetně jejich majetku; b) zajištění činností spojených s obsluhou systémů technické ochrany (tj. mechanických zábranných prostředků, poplachového zabezpečovacího a tísňového systému, kamerového systému a systému kontroly vstupů) a elektrické požární signalizace s adekvátní reakcí na případné zjištění mimořádných událostí a vydání pokynů pro další členy ostrahy zásahu; c) zajištění ostrahy při akcích pořádaných zadavatelem nad rámec běžného provozu; d) zpracování měsíčních reportů o výkonu služeb a e) poskytnutí součinnosti v souvislosti při ukončení smlouvy. Detailní specifikace a rozsah předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 zadávací dokumentace, tj. v závazném vzoru smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: blíže viz čl. 2.8. ZD