2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker Texel 2026
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de gemeente Texel met één leverancier een raamovereenkomst sluiten waarmee de komende vier jaar, met de optie deze periode met vier keer één jaar te verlengen, de behoefte aan IT-middelen (software) snel en rechtmatig kan worden vervuld. Gemeente Texel maakt op dit moment gebruik van verschillende standaardapplicaties. Voor de indeling en duiding van Standaardprogrammatuur sluit de gemeente aan bij GEMMA domeinen en beleidsdomeinen en zijn ook onderverdeeld in de zeven genoemde functiegroepen: 1. Bestuur 2. Sociaal domein 3. Fysieke leefomgeving 4. Publieksdiensten 5. Openbare orde & Veiligheid 6. Ondersteuning 7. Niet domein gebonden De softwarebroker moet in staat zijn al deze programmatuur, mits geautoriseerd door de betreffende producent, te leveren. De totale geschatte omvang van de aanbesteding voor de periode van 8 jaar ligt tussen de € 4.000.000,- en € 8.000.000,-. Uitgaande van de huidige totale exploitatielasten. De volgende onderdelen vallen buiten de scope vanwege separate aanbesteding(en): • Levering en implementatie van server, storage, virtualisatie en backupstorage; o Direct aan de hardware gerelateerde software, licenties en interconnects;
Interne Kennung: Z3726570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De enige optie is een verlenging