2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Beschreibung: Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego dla potrzeb Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w ramach zadań (1-24)
Vorherige Bekanntmachung: 235421-2026
Interne Kennung: Spr. 470 ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39512000 Bettwäsche, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Wózek inwalidzki, fotel, Waga medyczna oraz wózek toaletowy
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Wózek inwalidzki, fotel, Waga medyczna oraz wózek toaletowy
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Wózki do transportu pacjenta
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Wózki do transportu pacjenta
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Kozetki
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Kozetki
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Wózek oddziałowy oraz taboret
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Wózek oddziałowy oraz taboret
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Aparat do ACT
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Aparat do ACT
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Parawany sufitowe, myjka oraz regał
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Parawany sufitowe, myjka oraz regał
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Łóżka + materac wraz z szafkami przyłóżkowymi
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Łóżka + materac wraz z szafkami przyłóżkowymi
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Meble medyczne
Beschreibung: Zadanie nr 24 – Meble medyczne
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke