2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky betonových sloupů I
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky betonových sloupů.
Interne Kennung: Betonové_sloupy_I
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212226 Strommasten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Oblast Brno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky, část A - Oblast Brno, jsou dodávky betonových sloupů.
Interne Kennung: Betonové_sloupy_I_cast_A
Los: LOT-0002
Titel: Část B - Oblast České Budějovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky, část B - Oblast České Budějovice, jsou dodávky betonových sloupů.
Interne Kennung: Betonové_sloupy_I_cast_Ceske_Budejovice