2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych i dzierżawa urządzeń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i dzierżawa generatorów elektrochirurgicznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 i 8 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu, iż powyższe zamówienie było uprzednio przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia o numerze referencyjnym DZP.261.30.2025 w Części 132 zamówienia. W tej części zamówienia wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 260 ust. 1 Pzp, co spowodowało konieczność ponownego wszczęcia ponownego wszczęcia procedury udzielenia zamówienia. Jednocześnie należy wskazać, iż Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na konieczność pilnego zabezpieczenia dostaw sprzętu niezbędnego do przeprowadzania operacji chirurgicznych. Brak terminowego pozyskania przedmiotu zamówienia może prowadzić do ograniczenia liczby wykonywanych zabiegów, konieczności przesuwania terminów operacji, wydłużenia czasu oczekiwania pacjentów na leczenie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik, 33161000 Elektrochirurgieanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.