See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van interventiekledij voor Brandweer Westhoek
Beschreibung: Leveren van interventiekledij voor Brandweer Westhoek
Interne Kennung: PPP1BH-1069/5046/AD / 1426 / 2025 /1037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Interventiepak: interventiejas en -broek
Beschreibung: De inschrijver dient een interventiejas en interventiebroek te voorzien volgens de opgelegde technische voorwaarden verder in dit lastenboek bepaald.
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1037_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
Los: LOT-0002
Titel: Nomexmuts
Beschreibung: De inschrijver dient een nomexmuts voor te stellen volgens de opgelegde technische voorwaarden verder in dit lastenboek bepaald. De vermoedelijke hoeveelheden/ jaar voor elke zone werden opgenomen in de raming.
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1037_2
Los: LOT-0003
Titel: Interventielaarzen
Beschreibung: De inschrijver dient een interventielaars voor te stellen volgens de opgelegde technische voorwaarden verder in dit lastenboek bepaald. De vermoedelijke hoeveelheden/ jaar voor elke zone werden opgenomen in de raming.
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1037_3
Los: LOT-0004
Titel: Interventieoverall
Beschreibung: De inschrijver dient een interventieoverall voor te stellen volgens de opgelegde technische voorwaarden verder in dit lastenboek bepaald. De vermoedelijke hoeveelheden/ jaar voor elke zone werden opgenomen in de raming.
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1037_4
Los: LOT-0005
Titel: Interventiehandschoenen
Beschreibung: De inschrijver dient een interventiehandschoen voor te stellen volgens de opgelegde technische voorwaarden verder in dit lastenboek bepaald. De vermoedelijke hoeveelheden/ jaar voor elke zone werden opgenomen in de raming.
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1037_5