4218-2026 - Ergebnis
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Dostawa drobiu i wędlin drobiowych oraz mięsa i tłuszczy zwierzęcych dla 22. BLT w Malborku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drobiu i wędlin drobiowych oraz mięsa i tłuszczy zwierzęcych dla 22. BLT w Malborku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobiu i wędlin drobiowych oraz mięsa i tłuszczy zwierzęcych dla 22. BLT w Malborku. Na przedmiot zamówienia składa się m. in.: filet z piersi kurczaka, wątroba z kurczaka, żołądki z kurczaka, skrzydełka z kurczaka, szynka drobiowa, krakowska drobiowa, boczek surowy b/k, golonka wieprzowa z/k, żeberka wieprzowe, ozorki wieprzowe, salami, kiełbasa myśliwska, parówki z szynki, kiełbasa biała parzona, kiełbasa śląska, itd.
Vorherige Bekanntmachung711961-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131135 Geflügelwürste, 15113000 Schweinefleisch
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 - Dostawa drobiu i wędlin drobiowych dla 22. BLT w Malborku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobiu i wędlin drobiowych dla 22. BLT w Malborku. Na przedmiot zamówienia składa się m. in.: filet z piersi kurczaka, wątroba z kurczaka, żołądki z kurczaka, skrzydełka z kurczaka, szynka drobiowa, krakowska drobiowa, itd.
Interne Kennungczęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15131135 Geflügelwürste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z zapisem art. 441 Ustawy Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji do niniejszego postępowania. Prawo opcji realizowane będzie: - Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. - Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. - Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w formularzu cenowym – prawo opcji. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w całym okresie trwania umowy. - Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczenia dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę w formie pisemnej. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 - Dostawa mięsa i tłuszczy zwierzęcych dla 22. BLT w Malborku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i tłuszczy zwierzęcych dla 22. BLT w Malborku. Na przedmiot zamówienia składa się m. in.: boczek surowy b/k, golonka wieprzowa z/k, żeberka wieprzowe, ozorki wieprzowe, salami, kiełbasa myśliwska, parówki z szynki, kiełbasa biała parzona, kiełbasa śląska, itd.
Interne Kennungczęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15113000 Schweinefleisch