See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van buitenschoolse kinderopvang in Oud-Heverlee
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de organisatie van voor- en naschoolse (buitenschoolse) opvang en vakantiewerking in Oud-Heverlee. Noodzakelijke dienstverleningen: • Aanwezigheid van voldoende kinderbegeleiders per opvangmoment a.d.h.v. het aantal inschrijvingen, rekening houdend met de kwaliteitsratio van maximaal 1 begeleider per 18 kinderen (kleuters) en 1 begeleider per 25 kinderen (lagere school) 2026, conform BOA-decreet. • Continuïteit in de dienstverlening bij ziekte en verlof. • Een operationeel coördinator die instaat voor de planning, ondersteuning/coaching van de medewerkers en kwaliteitsbewaking kinderopvang. • Voorzien van een registratiesysteem voor voor- opvang en na-opvang. Plaatsen van dienstverlening: VBS De Wijzer, Waversebaan 81, Oud-Heverlee • Kleine Wijzer (K + L1): Dorpsstraat 81, Oud-Heverlee • Grote Wijzer (L2-L6): Waversebaan 81, Oud-Heverlee VBS Sint Joris Weert, Pastoor Tilemansstraat 4, 3051 Sint-Joris-Weert
Interne Kennung: PPP08G-363/6044/2026/BOA
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/BOA_1