See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele. Veřejná zakázka je v souladu s ust. § 35 ZZVZ rozdělena na 4 části, z nichž každá část představuje těžkou údržbu jiných typů vozidel, a to: 1) Těžká údržba kolejového vozidla typu Vario LFR.S, LFR.E, LF2, LF2+, LF2R.S, LF3, LF3/2 (dále jen „část 1“); 2) Těžká údržba kolejového vozidla typu Stadler Tango NF2 (dále jen „část 2“); 3) Těžká údržba kolejového vozidla typu Škoda LTM 10.08, Inekon TRIO (dále jen „část 3“); 4) Těžká údržba kolejového vozidla typu Tatra KT8, T3 (dále jen „část 4“). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci. Přílohy č. 3.1, 3.2, 3.3 a 3.4 zadávací dokumentace obsahující specifikaci údržbářských služeb jednotlivých typů vozidel obsahují důvěrné informace. Zadavatel poskytne příslušnou část zadávací dokumentace kvalifikovaným účastníkům zadávacího řízení v souladu s ust. § 36 odst. 8 ZZVZ ve spojení s § 96 odst. 2 ZZVZ pouze na základě žádosti a oproti předložení podepsané dohody o ochraně důvěrných informací (dále jen „NDA“). Vzor NDA, tvořící Přílohu č. 9, je uveřejněn současně se zadávací dokumentací na profilu zadavatele k volnému stažení. Blíže viz zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: SVZ-40-26-UŘ-Ta
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 1
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Vario LFR.S, LFR.E, LF2, LF2+, LF2R.S, LF3, LF3/2. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0004
Titel: Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 4
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Tatra KT8, T3. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0003
Titel: Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 3
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Škoda LTM 10.08, Inekon TRIO. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Údržba a oprava kolejových vozidel 2027-2031 - část 2
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění údržbářských a opravářských služeb pro kolejová vozidla zadavatele typu Stadler Tango NF2. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2