2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO ORAZ DORADZTWA ZAWODOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Części I: Usługa wsparcia psychologicznego uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z terenu powiatu Krośnieńskiego. „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 A ( Część I: wsparcie psychologiczne) do SWZ. Część II: Usługa wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z terenu powiatu Krośnieńskiego: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych”. Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 B ( Część II: doradztwo zawodowe) do SWZ.
Interne Kennung: ZP/03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste, 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Części I: Usługa wsparcia psychologicznego uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z terenu powiatu Krośnieńskiego. „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 A ( Część I: wsparcie psychologiczne) do SWZ.
Interne Kennung: ZP/03/26 część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II: Usługa wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z terenu powiatu Krośnieńskiego: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych”. Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 B ( Część II: doradztwo zawodowe) do SWZ.
Interne Kennung: ZP/03/26 część II
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste