2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy produktów spożywczych przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów spożywczych przez okres 12 miesięcy w ilości i parametrach określonych w załącznikach nr 1.1-1.6 do SWZ
Interne Kennung: ZP/16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Mleko i przetwory mleczarskie
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Mięso i wyroby mięsne
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Drób, wyroby drobiowe i wieprzowe oraz wędliny drobiowe i wieprzowe
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Pieczywo i wyroby cukiernicze
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- Przyprawy i koncentraty spożywcze, przetwory owocowo-warzywne, artykuły sypkie
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- Warzywa i owoce
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.6
Interne Kennung: Pakiet nr 6