2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Modulaire en Circulair Railgebonden Gebouwen
Beschreibung: ProRail heeft behoefte aan levering van modulaire en circulaire railgebonden gebouwen (RGG’s), bestaande uit gestandaardiseerde modules die worden ingezet voor het huisvesten van spoorgebonden technische installaties (onder andere energievoorziening, treinbeveiliging en telecom/ICT) binnen de assets van ProRail. Deze modules dienen bij te dragen aan een toekomstbestendige en duurzame inrichting van het spoor, waarbij standaardisatie, circulariteit en flexibiliteit centraal staan. Het doel van deze aanbesteding is om met één partij een raamovereenkomst te sluiten betreffende de levering, het vullen met technische systemen, het opslaan, reviseren en demonteren van modulaire railgebonden gebouwen om invulling te geven aan deze behoefte. Het maximumaantal af te nemen systemen (modules) bedraagt 270 stuks.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van deze aanbesteding is om met één partij een raamovereenkomst te sluiten betreffende de levering, het vullen met technische systemen, het opslaan, reviseren en demonteren van modulaire railgebonden gebouwen om invulling te geven aan deze behoefte.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Contractuur is 6 jaar met een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar.