2. Verfahren
Verfahren
Titel: Websites KNAW, De Jonge Akademie en Akademie van Kunsten
Beschreibung: De KNAW wenst samen te werken met een Ondernemer voor het ontwikkelen van een strategie, het ontwerp, CMS , bouw, hosten en onderhoud van de websites voor de KNAW, De Jonge Akademie en de Akademie van Kunsten. Zie beschrijvend document voor omvang van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitbreiding, onderhoud, doorontwikkeling