421927-2025 - Planung
Niederlande – Elektrotechnikinstallation – Marktconsultatie installatiewerken aansluiten op warmtenetten/WKO
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie installatiewerken aansluiten op warmtenetten/WKO
Beschreibung: Deze marktconsultatie dient als voorbereiding op een mogelijke aanbesteding voor ‘installatiewerken aansluiten op warmtenetten/WKO’ (hierna: installatiewerken). WarmteStad werkt aan het verbeteren van haar inkoopprocessen. Voor installatiewerken wil WarmteStad meer structuur en uniformiteit aanbrengen in de samenwerking met installatiebedrijven. Zie het Document marktconsultatie voor een volledige beschrijving.
Interne Kennung: WS2025-003
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten