421982-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitsberatung – Zajištění služeb manažera kybernetické bezpečnosti (MKB)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb manažera kybernetické bezpečnosti (MKB)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu role manažera kybernetické bezpečnosti pro zadavatele – Mendelovu univerzitu v Brně v souladu s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů (dále také "ZKB"). Zadavatel je povinnou osobou podle ZKB. Zadavatel poptává službu Manažera kybernetické bezpečnosti (MKB) formou outsourcingu od způsobilého externího poskytovatele — právnické nebo fyzické osoby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDBID: 8308