421985-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Außenbeleuchtungen – Skvrňov – veřejné osvětlení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSkvrňov – veřejné osvětlení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je realizace veřejného osvětlení v obci Skvrňov, spočívající ve výstavbě nového podzemního kabelového vedení veřejného osvětlení, instalaci nových osvětlovacích stožárů a rozvaděčů veřejného osvětlení, demontáži stávajících nevyhovujících prvků veřejného osvětlení a provedení všech souvisejících stavebních, montážních, zemních, revizních a dokončovacích prací. Bližší specifikace předmětu plnění je dále uvedena v projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace, a v závazném návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je realizace veřejného osvětlení v obci Skvrňov, spočívající ve výstavbě nového podzemního kabelového vedení veřejného osvětlení, instalaci nových osvětlovacích stožárů a rozvaděčů veřejného osvětlení, demontáži stávajících nevyhovujících prvků veřejného osvětlení a provedení všech souvisejících stavebních, montážních, zemních, revizních a dokončovacích prací. Bližší specifikace předmětu plnění je dále uvedena v projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace, a v závazném návrhu smlouvy o dílo (dále také jen „smlouva o dílo“), který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne KennungSkvrňov – veřejné osvětlení