422011-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – DNS 5 - Dynamický nákupní systém k Provádění údržby melioračních staveb v příslušnosti hospodařit SPÚ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS 5 - Dynamický nákupní systém k Provádění údržby melioračních staveb v příslušnosti hospodařit SPÚ
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provádění udržovacích prací na stavbách vodních děl evidovaných v majetku státu a příslušnosti hospodařit Státního pozemkového úřadu. Převažujícími stavbami jsou otevřené meliorační kanály, údržba však může být prováděna i na jiných melioračních stavbách v majetku státu a příslušnosti hospodařit Státního pozemkového úřadu, jako jsou vodní nádrže apod. Zadavatel plánuje zadávání veřejných zakázek v šesti kategoriích DNS.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0006
TitelC2 - čištění melioračních kanálů nebo vodních nádrží od 350 m3 odstraňovaného sedimentu
BeschreibungHlavním předmětem prací je odstranění sedimentu z profilu otevřeného kanálu vč. jeho likvidace; v případě vodních nádrží se jedná o odstranění sedimentu v zátopě a pročištění kolem stavebních objektů; doprovodnými pracemi může být dílčí sečení porostu, odstranění křovin, kácení dřevin nebo jiné související práce (zahrnuje primárně položky KROS vážící se k zemním pracím čištění melioračních kanálů, přesunu hmot, pomístným opravám opevnění vč. R položek, dále pak může zahrnovat položky KROS vážící se k jiným souvisejícím doprovodným pracem vč. R položek).
Interne KennungKategorie C2
LosLOT-0001
TitelA1 - sečení melioračních kanálů nebo vodních nádrží do 4,499 ha plochy
BeschreibungHlavním předmětem prací je posečení porostu v průtočném profilu otevřeného kanálu, tj. ze dna a svahů, případně i manipulačního pruhu za břehovou hranou, vč. shrabání a likvidace posečené hmoty v rozsahu do 4,499 ha plochy; v případě vodních nádrží se jedná o posečení porostu na hrázi nebo podél zátopy, vč. shrabání a likvidace posečené hmoty ; doprovodnými pracemi může být dílčí odstranění křovin, kácení dřevin, odstranění sedimentu z profilu otevřeného kanálu, případně objektu, nebo jiné související práce v rozsahu do 4,499 ha plochy (zahrnuje primárně položky KROS vážící se k sečení všech druhů porostů bez ohledu na vegetační období vč. R položek shrabání a ekologické likvidace, dále může zahrnovat položky KROS vážící se k jiným souvisejícím doprovodným pracem vč. R položek).
Interne KennungKategorie A1
LosLOT-0002
TitelA2 - sečení melioračních kanálů nebo vodních nádrží od 4,500 ha plochy
BeschreibungHlavním předmětem prací je posečení porostu v průtočném profilu otevřeného kanálu, tj. ze dna a svahů, případně i manipulačního pruhu za břehovou hranou, vč. shrabání a likvidace posečené hmoty v rozsahu od 4,500 ha plochy; v případě vodních nádrží se jedná o posečení porostu na hrázi nebo podél zátopy, vč. shrabání a likvidace posečené hmoty ; doprovodnými pracemi může být dílčí odstranění křovin, kácení dřevin, odstranění sedimentu z profilu otevřeného kanálu, případně objektu, nebo jiné související práce v rozsahu od 4,500 ha plochy (zahrnuje primárně položky KROS vážící se k sečení všech druhů porostů bez ohledu na vegetační období vč. R položek shrabání a ekologické likvidace, dále může zahrnovat položky KROS vážící se k jiným souvisejícím doprovodným pracem vč. R položek).
Interne KennungKategorie A2
LosLOT-0003
TitelB1 - odstranění křovin a kácení dřevin na melioračních kanálech nebo vodních nádržích standardní
BeschreibungHlavním předmětem prací je odstranění křovin a kácení dřevin (standardní) podél a v profilu otevřeného kanálu nebo na hrázi či kolem zátopy vodní nádrže vč. likvidace dřevní hmoty; doprovodnými pracemi může být dílčí sečení porostu, odstranění sedimentu z profilu otevřeného kanálu, případně objektu, nebo jiné související práce (zahrnuje primárně položky KROS vážící se k odstranění křovin do DN 100 a ke kácení dřevin od DN 100 vč. R položek ekologické likvidace, dále může zahrnovat položky KROS vážící se k jiným souvisejícím doprovodným pracem vč. R položek)
Interne KennungKategorie B1
LosLOT-0004
TitelB2 - odstranění křovin a kácení dřevin na melioračních kanálech nebo vodních nádržích rizikové
BeschreibungHlavním předmětem prací je odstranění křovin a kácení dřevin (rizikové) podél a v profilu otevřeného kanálu nebo na hrázi či kolem zátopy vodní nádrže vč. likvidace dřevní hmoty; doprovodnými pracemi může být dílčí sečení porostu, odstranění sedimentu z profilu otevřeného kanálu, případně objektu, nebo jiné související práce (zahrnuje primárně položky KROS vážící se k odstranění křovin do DN 100 a ke kácení dřevin od DN 100 vč. R položek ekologické likvidace, dále může zahrnovat položky KROS vážící se k jiným souvisejícím doprovodným pracem vč. R položek)
Interne KennungKategorie B2
LosLOT-0005
TitelC1 - čištění melioračních kanálů nebo vodních nádrží do 349,999 m3 odstraňovaného sedimentu
Interne KennungKategorie C1