2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování odborných služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr dodavatele pro uzavření Rámcové dohody na poskytování odborných služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti nezbytných pro zajištění ochrany informačních a komunikačních systémů zadavatele či třetích osob prostřednictvím zadavatele, plnění povinností vyplývajících ze zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (dále jen „zákon o kybernetické bezpečnosti“), a dalších souvisejících právních předpisů, a pro podporu kontinuálního zvyšování úrovně kybernetické odolnosti organizace zadavatele a jím určených třetích osob. Činnosti a služby spočívají zejména v poskytování odborného poradenství a expertních činností v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to prostřednictvím specializovaných rolí, které jsou definovány v této zadávací dokumentaci. Tyto činnosti zahrnují zejména návrh a optimalizaci bezpečnostní architektury, provádění bezpečnostních auditů a penetračních testů, vyhodnocování technických zranitelností, monitoring a analýzu kybernetických hrozeb, právní podporu v oblasti regulatorních požadavků, jakož i další činnosti související se zajištěním a zvyšováním kybernetické odolnosti informačních a komunikačních systémů zadavatele a jím určených třetích osob.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72266000 Software-Beratung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1