See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do automatycznej syntezy i rozwoju procesów wytwarzania nanocząstek lipidowych (LNP), polimerowych, liposomów i innych typów nanocząstek, z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem i komputerem sterującym oraz szkoleniem na potrzeby projektu „MIST: Projektowanie eksperymentów wspomagane sztuczną inteligencją..."
Beschreibung: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do automatycznej syntezy i rozwoju procesów wytwarzania nanocząstek lipidowych (LNP), polimerowych, liposomów i innych typów nanocząstek, z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem i komputerem sterującym oraz szkoleniem na potrzeby projektu „MIST: Projektowanie eksperymentów wspomagane sztuczną inteligencją jako narzędzie usprawniające rozwój terapeutyków opartych na siRNA i lipidowych nanocząstkach w inhalatorach z miękką mgiełką”
Vorherige Bekanntmachung: 308606-2026
Interne Kennung: PN-30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do automatycznej syntezy i rozwoju procesów wytwarzania nanocząstek lipidowych (LNP), polimerowych, liposomów i innych typów nanocząstek, z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem i komputerem sterującym oraz szkoleniem na potrzeby projektu „MIST: Projektowanie eksperymentów wspomagane sztuczną inteligencją jako narzędzie usprawniające rozwój terapeutyków opartych na siRNA i lipidowych nanocząstkach w inhalatorach z miękką mgiełką” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).