422044-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w Poleskim Parku Narodowym w 2025 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w Poleskim Parku Narodowym w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu prac z zakresu usuwania drzew, krzewów, odrośli, koszenia łąk i torfowisk oraz ochrony roślin rzadkich w obwodach ochronnych Poleskiego Parku Narodowego w 2025 r. na powierzchni 204,68 ha Część 1 - Usuwanie odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodach ochronnych: Wola Wereszczyńska, Kochanowskie i Zbójno na łącznej powierzchni 34,65 ha Część 2 - Usuwanie odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk w obwodzie ochronnym Łowiszów na powierzchni 49,31 ha Część 3 - Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk w obwodzie ochronnym Orłów na powierzchni 46,61 ha Część 4 - Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodzie ochronnym Bubnów (I) na powierzchni 41,21 ha Część 5 - Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk w obwodzie ochronnym Bubnów (II) na powierzchni 32,90 ha
Interne Kennung: OPK 42-1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usuwanie odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodach ochronnych: Wola Wereszczyńska, Kochanowskie i Zbójno
Beschreibung: Część 1 - Usuwanie odrośli z usunięciem biomasy - 9,65ha, z pozostawieniem biomasy - 0,01 ha, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk - 16,98 ha, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodach ochronnych - 0,32 ha, usuwanie trzciny - 7,69 ha: Wola Wereszczyńska, Kochanowskie i Zbójno na powierzchni 34,65 ha
Interne Kennung: OPK 42-1/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 -Usuwanie odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk w obwodzie ochronnym Łowiszów - 49,31 ha
Beschreibung: Część 2 - Usuwanie odrośli - 45,27 ha, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk - 4,04 ha w obwodzie ochronnym Łowiszów
Interne Kennung: OPK 42-2/2025 - 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3-Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk w obwodzie ochronnym Orłów- 46,61 ha
Beschreibung: Część 3 - Usuwanie drzew, krzewów - 19,07 ha, odrośli z usunięciem biomasy - 2,56 ha, z pozostawieniem biomasy - 5,82 ha, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk - 19,16 ha w obwodzie ochronnym Orłów
Interne Kennung: OPK 42-1/2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodzie ochronnym Bubnów (I) - 41,21 ha
Beschreibung: Część 4 - Usuwanie drzew, krzewów - 2,75 ha, odrośli z usunięciem biomasy - 4,55 ha, z pozostawieniem biomasy - 22,33 ha, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk - 8,73 ha, usuwanie gatunków obcych - 2,85 ha w obwodzie ochronnym Bubnów
Interne Kennung: OPK 42-1/2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Usuwanie drzew, krzewów, odrośli, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk, ochrona stanowisk roślin rzadkich w obwodzie ochronnym Bubnów (II) - 32,90 ha
Beschreibung: Część 5 - Usuwanie drzew, krzewów - 8,42 ha, odrośli z usunięciem biomasy - 1,30 ha, z pozostawieniem biomasy - 5,17 ha, koszenie łąk, wykaszanie torfowisk - 18,01 ha w obwodzie ochronnym Bubnów
Interne Kennung: OPK 42-1/2025-5