422044-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku na terenie 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku na terenie 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości i porządku wraz z pomocą przy pacjencie na terenie 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres i obowiązki Wykonawcy, zawarty został w załącznikach nr 1 – 4 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości i porządku wraz z pomocą przy pacjencie na terenie 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres i obowiązki Wykonawcy, zawarty został w załącznikach nr 1 – 4 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na rozszerzeniu zakresu usług objętych niniejszą umową na dodatkowych powierzchniach użytkowych pozostających w dyspozycji Zamawiającego. Maksymalny zakres prawa opcji obejmuje zwiększenie powierzchni objętej usługą o nie więcej niż 5 000 m², ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni zlokalizowanych w budynkach przy ul. Piotra Skargi 34 (budynki po żandarmerii). Zamawiający o skorzystaniu z prawa opcji poinformuje Wykonawcę pisemnie co najmniej z 30-dniowym wyprzedzeniem. W ramach opcji Zamawiający przewiduje jedynie utrzymanie czystości w szarej strefie (w której nie występują czynności przy pacjencie) - pomieszczenia jedynie przeznaczone na część administracyjną wraz z usługami gospodarczo – transportowymi. Zakres i częstotliwość wykonywania czynności w pomieszczeniach zawiera załącznik nr 3a do SWZ. Czas pracy części administracyjnej od poniedziałku do piątku, w godz. 07.00 – 15.00.