2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG DOSYŁU i ROZPOWSZECHNIANIA PROGRAMU RADIA BIAŁYSTOK S.A. W LIKWIDACJI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie całodobowych usług dosyłu i rozpowszechniania programów radiowych Zamawiającego w lokalizacjach i na warunkach określonych w SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych: 64228200-2 Usługi transmisji sygnału radiowego. 4. Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający dopuszcza świadczenie usług rozpowszechniania z obiektów równoważnych. Przez obiekt równoważny należy rozumieć obiekt nadawczy o innych parametrach technicznych niż wskazane przez Zamawiającego, w zakresie: długości geograficznej, szerokości geograficznej, rzędnej terenu, wysokości zawieszenia anteny oraz charakterystyki systemu antenowego wynikającej z ww. parametrów, którego zasięg powierzchniowy będzie zawierać co najmniej 100% obszaru zasięgu powierzchniowego wynikającego z parametrów technicznych obiektów nadawczych umiejscowionych w lokalizacjach podanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ (zasięg porównywalny). Jednocześnie rozpowszechnianie z obiektu równoważnego ma uwzględniać konieczne wytłumienia charakterystyki anteny nadawczej. Zamawiający uzna obiekt za równoważny wyłącznie na podstawie analizy zasięgu powierzchniowego obiektu.
Interne Kennung: ZP.215.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1: Białystok / Krynice Część 2: Łomża / Szosa Zambrowska Część 3: Makarki Część 4: Suwałki / Krzemianucha