2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz, úpravy a upgrade InspIS III
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování služeb týkajících se zajištění provozu a podpory určených integrovaných informačních systémů rodiny InspIS, úpravy uživatelských rozhraní těchto informačních systémů na základě množiny ucelených požadavků nebo definovaného rozsahu. Do předmětu plnění je zahrnuta také implementace takových úprav, vytvoření uživatelské, administrátorské a vývojářské dokumentace, udělení licence umožňující další změny a předání zdrojových kódů takto dotčených a změněných systémů. Pro potřeby další specifikace se jedná souhrnně o tyto provázané služby: a) služby zajištění provozu a upgrade (maintenance) systémů včetně všech jejich komponent a modulů b) služby zajištění uživatelské a administrátorské podpory systémů, včetně služby řešení incidentů prostřednictvím InspIS HELPDESK c) služby zajištění úprav a jejich komplexní implementace
Interne Kennung: ČŠIG-S-395/26-G2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001