422102-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge mit Allradantrieb – Automobily s pohonem 4x4 – 6 ks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutomobily s pohonem 4x4 – 6 ks
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 6 kusů nových automobilů s pohonem 4x4, určených k přepravě osob. Předmět plnění veřejné zakázky je specifikován v příloze zadávací dokumentace (Příloha č. 3 zadávací dokumentace), která obsahuje požadavky zadavatele na plnění veřejné zakázky. Tyto požadavky je dodavatel povinen respektovat.
Interne KennungS/85/54/2/2026/10
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 6 kusů nových automobilů s pohonem 4x4, určených k přepravě osob.