See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu medycznego i implementacja rozwiązań AI - Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Rozbudowa systemu medycznego i implementacja rozwiązań AI - Wdrożenie nowych rozwiązań w systemach informatycznych i bezpieczeństwa w Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części („pakiety”) – pojęcia „część” i „pakiet” w niniejszym postępowaniu są równoznaczne: Część nr Przedmiot zamówienia Część nr 1 Rozbudowa szpitalnego systemu medycznego Część nr 2 Implementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymogi, warunki gwarancji, szkolenia z uwzględnieniem części zamówienia został określony w załączniku nr 1a do załącznika nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane
Vorherige Bekanntmachung: 309991-2026
Interne Kennung: ZP/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa szpitalnego systemu medycznego
Beschreibung: Rozbudowa szpitalnego systemu medycznego, szczegółowo określonych w załączniku 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Implementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego
Beschreibung: Implementacja rozwiązań sztucznej inteligencji do systemu medycznego, szczegółowo określonych w załączniku 1a do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2