2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop bicolor sweater
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop bicolor sweaters Toelichting: Het politiekorps bestaat uit 358 operationele personeelsleden. - De leverancier verbindt zich er toe alle maten te kunnen leveren. - De kledingstukken die na levering niet goed blijken te passen, moeten op kosten van de leverancier worden meegenomen voor een correcte aanpassing. Looptijd Voorziene begindatum: 1 oktober 2025 Voorziene einddatum: 30 september 2027 Er kunnen twee uitdrukkelijke verlengingen zijn van telkens een jaar. De aanbestedende overheid ziet er op toe dat deze opdracht wordt uitgevoerd met inachtneming van de anti-discriminatiewetgeving. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. CPV-classificatie: sweaters
Interne Kennung: PPP0EJ-734/5063/2025-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18235300 Sweatshirts
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bicolor sweater
Interne Kennung: 2025-002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235300 Sweatshirts