2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitwerking & realisatie objectenfamilie voor Grenspark Kalmthoutse Heide
Beschreibung: Grenspark Kalmthoutse Heide wil de onthaalpunten en bezoekersinformatie in het park verbeteren en uniformer maken. Momenteel is de signalisatie versnipperd, waardoor herkenbaarheid en samenhang ontbreken. Binnen het Europees Interreg-MONA project wordt gewerkt aan duurzame oplossingen, betere bezoekersspreiding en stimulering van zachte mobiliteit. Deze opdracht bestaat uit het verder uitwerken en realiseren van een conceptueel reeds uitgewerkte objectenfamilie (zoals bakens, signalisatie, oriëntatietafels en zitbanken) voor verschillende locaties in het park. Dit omvat ontwerpverfijning, technische uitwerking, productie en plaatsing. Het Grenspark doet hiervoor een oproep tot kandidaatstelling om een geschikte partner hiervoor te vinden.
Interne Kennung: GKH-2026-01/Objectenfamilie
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GKH-2026-01/Objectenfamilie - 1
Beschreibung: Grenspark Kalmthoutse Heide wil de onthaalpunten en bezoekersinformatie in het park verbeteren en uniformer maken. Momenteel is de signalisatie versnipperd, waardoor herkenbaarheid en samenhang ontbreken. Binnen het Europees Interreg-MONA project wordt gewerkt aan duurzame oplossingen, betere bezoekersspreiding en stimulering van zachte mobiliteit. Deze opdracht bestaat uit het verder uitwerken en realiseren van een conceptueel reeds uitgewerkte objectenfamilie (zoals bakens, signalisatie, oriëntatietafels en zitbanken) voor verschillende locaties in het park. Dit omvat ontwerpverfijning, technische uitwerking, productie en plaatsing. Het Grenspark doet hiervoor een oproep tot kandidaatstelling om een geschikte partner hiervoor te vinden. Meer informatie waaronder selectiecriteria zijn terug te vinden in het opdrachtdocument 'oproep tot kandidaatstelling'.
Interne Kennung: 1