422247-2026 - Wettbewerb
Polen – Datendienste – Dostosowanie powiatowej bazy GESUT do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz. U. 2021 poz. 1374)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostosowanie powiatowej bazy GESUT do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz. U. 2021 poz. 1374)
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie powiatowej bazy GESUT dla miasta Gniezna do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra rozwoju, pracy i technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz.U. 2021 poz. 1374). Część I: Zadanie 1 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym. Część II: Zadanie 2 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym. Część III: Zadanie 3 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym Zadanie 1: powierzchnia opracowania – ok. 1040 ha, Zadanie 2: powierzchnia opracowania – ok. 1170 ha, Zadanie 3: powierzchnia opracowania – ok. 1850 ha Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ. 2.Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. 4.Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 Pzp. Szczegółowe zasady zatrudnienia określa projekt umowy załącznik nr 6 do SWZ. 5. Zamawiający nie zastrzega dostępu do dokumentów zamówienia. 6. Zamówienie zostało przewidziane w planie postępowań zamieszczonym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 21.05.2026 nr 2026/BZP 00059375/02/P w pozycji 2.3.3.
Interne KennungGN.KZ.272.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026 r., poz. 739), zwana dalej ustawą lub pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi okoliczność określona w: 1) w art. 108 ust. 1 pzp; 2) w art. 109 ust. 1 pkt 4 pzp; 3) w art. 109 ust. 1 pkt 8 pzp, 4) w art. 109 ust. 1 pkt 10 pzp; 5) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 6) art. 5k rozporządzenia 833/2014 Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). 4. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywania dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344). Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p., podmiotowe środki dowodowe, oświadczenie w trybie art. 117 ust. 4, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 pzp, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 pzp, sporządza się w formie elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, ze szczególnym wskazaniem na pdf i opatruje się pod rygorem nieważności kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający może udostępniać informacje na Platformie e-Zamówienia w formie plików bez podpisu, co stanowić będzie wytwór Zamawiającego, a informacje te będą dla Wykonawcy wiążące. Korespondencja przekazana Zamawiającemu w inny sposób (np. listownie, mailem) nie będzie brana pod uwagę. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi.geodezja@powiat-gniezno.pl (nie dotyczy składania ofert). Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 5. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e -Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e -Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacja zamieszczona w zakładce „Centrum Pomocy”. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. Sposób sporządzania i przekazywania dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (zw. dalej „Rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych”). Więcej informacji znajduje się w rozdz. XIV SWZ. 6. Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72312000 Dateneingabe, 72316000 Datenanalyse, 71355000 Vermessungsarbeiten, 72320000 Datenbankdienste
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść I: Zadanie 1 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym
BeschreibungCelem pracy jest dostosowanie powiatowej bazy GESUT dla miasta Gniezna do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz.U. 2021 poz. 1374) dla jednostki ewidencyjnej: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym. Zadanie 1: powierzchnia opracowania – ok. 1040 ha. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia cz. I znajdują się w załączniku nr 10 do SWZ - Opz
LosLOT-0009
TitelCzęść II: Zadanie 2 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym
BeschreibungCelem pracy jest dostosowanie powiatowej bazy GESUT dla miasta Gniezna do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz.U. 2021 poz. 1374) dla jednostki ewidencyjnej: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym. Zadanie 2: powierzchnia opracowania – ok. 1170 ha. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia cz. II znajdują się w załączniku nr 10 do SWZ - Opz
LosLOT-0010
TitelCzęść III: Zadanie 3 - jednostka ewidencyjna: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym
BeschreibungCelem pracy jest dostosowanie powiatowej bazy GESUT dla miasta Gniezna do zgodności z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz.U. 2021 poz. 1374) dla jednostki ewidencyjnej: 300301_1 – Gniezno miasto, część miasta zgodnie z załącznikiem graficznym. Zadanie 3: powierzchnia opracowania – ok. 1850 ha. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia cz. III znajdują się w załączniku nr 10 do SWZ - Opz