See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace a zajištění souvisejících činností - Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě
Beschreibung: Projektová dokumentace pro stavební povolení, zadávací dokumentace a zajištění souvisejících činností - Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě
Interne Kennung: S/ŘVC/015/P/SoD/2018
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001