422289-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemwartung – Zajištění provozu a servisu meteostanic a postřikových systémů Boschung od roku 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a servisu meteostanic a postřikových systémů Boschung od roku 2023
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění provozu meteostanic a protinámrazových postřikových systémů solankou (SAP) typu Boschung a přenosu validních dat do centrálního systému MIS, poskytování služeb dohledu nad správnou funkcí zařízení a zajištění pravidelného a poruchového servisu a oprav těchto zařízení včetně příslušenství.
Vorherige Bekanntmachung529993-2023
Interne Kennung01CS-000373
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKVA - Zajištění provozu a servisu meteostanic a postřikových systémů Boschung
BeschreibungKomplexní zajištění provozu a servisu silničních meteorologických stanic (SMS) technologie Boschung a protinámrazových postřikových systémů Boschung (TMS) v souladu s čl. II a přílohou č. 1 Rámcové dohody a požadovaného množství plnění.
Interne Kennung07PU-005498