422305-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/396 kř. III/4135 – III/4136 DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ, PDPS, SP, AD
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE II/396 kř. III/4135 – III/4136 DOKUMENTACE PRO POVOLENÍ STAVBY, IČ, PDPS, SP, AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace bude rekonstrukce silnice II/396, v úseku mezi křižovatkou se silnicí III/4135 a křižovatkou se silnicí III/4136 ve staničení km 16,000 – 17,600 (dl. 1600 m). Součástí projektové dokumentace bude také řešení souvisejících objektů v tomto úseku, jako jsou silniční propustky, sjezdy, napojení, odvodnění (příkopy), dopravní značení a objízdná trasa. Projektová dokumentace bude dále řešit rekonstrukci 1 samostatného objektu propustku: na silnici II/396 v km 18,469.
Interne Kennung447/2025/99
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme