See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleiden, trainen, en oefenen van tunneloperators en Officieren van Dienst Tunnels
Beschreibung: De tunnelmedewerkers, die betrokken zijn bij en/of verantwoordelijk zijn voor de bediening en bewaking van de Haagse verkeerstunnels dienen op grond van de WARVW opgeleid, getraind en geoefend te worden voor de (juiste) uitvoering van hun taak.
Interne Kennung: 24.060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80610000 Schulung und Simulation für Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000