2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van IV Immunoglobulinen en Protrombine complex concentraat
Beschreibung: De Opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop van IV Immunoglobulinen en Protrombine complex concentraat, met een vaste looptijd van 2 jaar, tweemaal stilzwijgend verlengbaar met telkens 1 jaar tot een maximale looptijd van 4 jaar. De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door de volgende 7 ziekenhuizen van het E17 netwerk: VZW Maria Middelares, AZ Groeninge Kortrijk, Sint-Jozefskliniek Izegem, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, AZ Glorieux Ronse, AZ Sint-Elisabeth Zottegem en Jan Yperman ziekenhuis.
Interne Kennung: PPP0QV-2670/6067/2026/2670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141520 Plasmaderivate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IV Immunoglobulinen (90% deel)
Beschreibung: IV Immunoglobulinen (90% deel)
Interne Kennung: 2026/2670_1
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0002
Titel: IV Immunoglobulinen (10% deel)
Beschreibung: IV Immunoglobulinen (10% deel)
Interne Kennung: 2026/2670 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Protrombine complex concentraat
Beschreibung: Protrombine complex concentraat
Interne Kennung: 2026/2670_3
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika