2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van bomen
Beschreibung: De gemeente Waadhoeke zoekt een aannemer voor een contract voor het uitvoeren van beheermaatregelen aan bomen in de gemeente. Deze werkzaamheden komen voort uit de boomveiligheidscontrole. De boomveiligheidscontroles zelf maken geen onderdeel uit van deze aanbesteding. Rayon 3 in jaar 1, ongeveer 5948 bomen, Rayon 1 in jaar 2, ongeveer 12693 bomen, Rayon 2 in jaar 3, ongeveer 15054 bomen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Cyclisch onderhoud van bomen in de gemeente Waadhoeke. Rayon 3 in jaar 1, ongeveer 5948 bomen, Rayon 1 in jaar 2, ongeveer 12693 bomen, Rayon 2 in jaar 3, ongeveer 15054 bomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie