2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba základní školy pro Drahelčice a Úhonice
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace novostavby základní školy. Stavba je vymezena dle § 92 odst. 2 zákona pomocí požadavků zadavatele na výkon a funkci, v rámci které vybraný dodavatel za nabídkovou cenu mimo jiné: 1. zpracuje veškerou požadovanou dokumentaci, zejména dokumentaci pro provádění stavby, a provede veškerou související, zejména inženýrskou, průzkumnou a geodetickou činnost, statické posouzení apod.; 2. realizuje stavbu podle jím zpracované dokumentace pro provádění stavby v souladu s požadavky zadavatele; 3. zajistí kolaudaci stavby. Stavba základní školy bude mít kapacitu 2 x 9 tříd (9 školních ročníků po 2 třídách) a vedle kmenových tříd bude obsahovat zejména šatny, školní jídelnu, odborné učebny (fyzika, přírodopis, chemie, výtvarná výchova, hudební výchova, informatika, polytechnická učebna s cvičnými kuchyněmi, učebny jazyků), kabinety učitelů, úsek vedeni školy (ředitelna, kancelář zástupce ředitele, sekretariát, sborovna), knihovnu, tělocvičnu a venkovní sportoviště se zázemím. Součástí veřejné zakázky nejsou některé části školy, jejichž provedení bude zadáno v samostatných zadávacích řízeních (volný mobiliář, gastrozařízení, zařízení slaboproudé instalace). Tento popis předmětu veřejné zakázky je pouze orientační; závazně je předmět vymezen zadávací dokumentací, závazným vzorem smlouvy o dílo, požadavky zadavatele na stavbu a dalšími součástmi zadávacích podmínek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Novostavba základní školy