2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaarlijks onderhoud van alle automatische en manuele toegangen behorende tot het provinciaal patrimonium en paraprovinciale instellingen voor een periode van 10 jaar (2025-2035)
Beschreibung: Jaarlijks onderhoud van alle automatische en manuele toegangen (sectionale poorten, kantelpoorten, schuifpoorten, zinkpalen, slagbomen, schuifdeuren, draaideuren, .... ) behorende tot het provinciaal patrimonium en paraprovinciale instellingen. De diensten worden uitgevoerd over het volledige patrimonium en plaatsen waar paraprovinciale instellingen actief zijn, waarvan de inventaris in bijlage de huidige toestand weergeeft. De diensten worden aangepast, vermeerderd of verminderd, naargelang de wijzigende toestand van het patrimonium van de Provincie en de paraprovinciale instellingen.
Interne Kennung: PPP0AK-3975/5768/2024-0893
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-0893_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden