42253-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Krzykosy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Krzykosy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. (jednak nie wcześniej niż od dnia podpisania umowy). Poza zakresem zamówienia pozostaje zagospodarowanie odpadów komunalnych, które Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać do Instalacji Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: ul. im. Mariusza Małynicza 1, Witaszyczki 63-200 Jarocin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: ZP.271.17.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działa na podstawie art 138 ust. 4 wyznaczając termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp ze względu na termin podpisania umowy na zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Krzykosy i odbiór odpadów w miesiącu styczniu 2024r.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) zwaną dalej „P.z.p.” przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający w oparciu o art. 95 ust. 1 P.z.p. ustanawia wymóg, aby w trakcie realizacji zamówienia, następujące czynności: 1)kierowanie pojazdami wykorzystywanymi do odbioru odpadów, 2)załadunek odpadów na pojazd wykorzystywany do odbioru odpadów, 3)nadzorowanie wykonywania usług objętych przedmiotem zamówienia, realizowały osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465), niezależnie od tego, czy działają one w imieniu Wykonawcy czy Podwykonawcy. Wymóg określony powyżej musi być spełniony przez cały okres realizacji zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krzykosy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się w Sulęcinku przez okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. (jednak nie wcześniej niż od dnia podpisania umowy). Poza zakresem zamówienia pozostaje zagospodarowanie odpadów komunalnych, które Wykonawca zobowiązany będzie przekazywać do Instalacji Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie z siedzibą w Witaszyczkach, REGON: 251580939, NIP: 617205498, KRS: 0000162132, adres Instalacji: ul. im. Mariusza Małynicza 1, Witaszyczki 63-200 Jarocin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.