422584-2025 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dynamický nákupní systém na služby Projektové řízení, administrace a koordinace – doplnění kategorie č. 3 a 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na služby Projektové řízení, administrace a koordinace – doplnění kategorie č. 3 a 4
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění odborných služeb projektového řízení, administrace a koordinace pro interní potřeby zadavatele, a to v rozsahu zadavatelem nadefinovaných odborných rolí. Kategorie: 3. Scrum Master 4. Product Owner
Interne KennungDNS_3 – doplnění kategorie č. 3 a 4
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001