2. Verfahren
Verfahren
Titel: WMO Hulpmiddelen
Beschreibung: Het doel van dit inkooptraject is om door middel van een Europese openbare aanbesteding één leverancier te selecteren en te contracteren voor: • De levering van de hulpmiddelen op basis van huur, met uitzondering van hulpmiddelen tot € 600. Deze worden door de betreffende gemeente aangekocht. • Het onderhoud van de hulpmiddelen. • De reparatie van de hulpmiddelen. Buiten de scope van de opdracht vallen: • Nagelvaste voorzieningen (voorzieningen die vastzitten in de woning, zoals een traplift) • Buitenstallingen voor bijvoorbeeld scootmobielen. Opdrachtgevers voor deze overeenkomst zijn de gemeenten: Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort. Zie paragraaf 1.5van het aanbestedingsdocument
Interne Kennung: GEZ BLD HMS 202310 PRJ-2300257
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WMO hulpmiddelen
Beschreibung: WMO hulpmiddelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomsten worden afgesloten met een maximale looptijd van zes (6) jaar. De looptijd bestaat uit een initiële periode van vier (4) jaar met daarna de optie tot éénzijdige verlenging door de gemeenten van eenmaal (1) twee (2) jaar.