2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego w transporcie drogowym.
Beschreibung: Przewóz osób w ramach gminnych przewozów pasażerskiej na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej, których organizatorem jest Gmina Prażmów
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001