2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na rok 2027, przeznaczonej zarówno do odsprzedaży odbiorcom ZMPG S.A., jak i na potrzeby własne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na rok 2027 o łącznej szacunkowej ilości: 27 216,659 MWh, w tym na potrzeby własne obiektów ZMPG S.A. w ilości 5 854,843 MWh oraz do odsprzedaży dla odbiorców ZMPG S.A. w ilości 21 361,816 MWh. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz z projektowanymi postanowieniami umowy.
Interne Kennung: DOD/DZIN/2026/021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na rok 2027 o łącznej szacunkowej ilości: 27 216,659 MWh, w tym na potrzeby własne obiektów ZMPG S.A. w ilości 5 854,843 MWh oraz do odsprzedaży dla odbiorców ZMPG S.A. w ilości 21 361,816 MWh. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz z projektowanymi postanowieniami umowy.