2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reclamebureau ten behoeve van de Corporate Campagne van Ster
Beschreibung: Stichting Etherreclame (hierna: Ster) wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het verzorgen van reclameactiviteiten ten behoeve van de corporate campagne van Ster. De corporate campagne is een belangrijk instrument voor het vergroten van de naamsbekendheid, het genereren van leads en het aantrekken van nieuwe klanten en blijft daarmee een essentieel onderdeel van de marketingstrategie van Ster. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. De geschatte omvang van de opdracht bedraagt circa €100.000 (excl. btw) per jaar voor de ontwikkeling en uitvoering van de corporate campagne (concept en creatie). Dit is gebaseerd op de uitgaven van Ster in de afgelopen jaren. De totale geraamde waarde van de opdracht bedraagt daarmee circa €400.000 (excl. btw) voor de maximale looptijd van de overeenkomst inclusief eventuele verlengingen. De maximale waarde van de overeenkomst wordt gemaximeerd op 150% van de geraamde opdrachtwaarde, zijnde € 600.000 (excl. btw) om pieken of aanvullende werkzaamheden op te kunnen vangen, waarbij dit maximum jaarlijks wordt geïndexeerd conform de indexering als gesteld in de overeenkomst. De genoemde omvang is indicatief. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Ster heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie par. 2.8 van de aanbestedingsleidraad.