See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf voornemen tot onderhandse gunning raamovereenkomst beschut werk.
Beschreibung: Beschut werk is een betaalde baan in een beschermde werkomgeving. Het is bedoeld voor mensen die door een (lichamelijke, verstandelijke of psychische) arbeidsbeperking een aangepaste werkplek en begeleiding nodig hebben. Het gaat om mensen die een zodanig hoge mate van (structurele) begeleiding of aanpassing van de werkplek nodig hebben, dat niet van een reguliere werkgever mag worden verwacht dat hij deze mensen in dienst neemt. De gemeente biedt een persoon van wie is vastgesteld dat deze uitsluitend in een beschutte omgeving, onder aangepaste omstandigheden mogelijkheden tot arbeidsparticipatie heeft, een voorziening beschut werk aan, waarbij deze persoon in een dienstbetrekking in een beschutte omgeving werkzaamheden verricht. Het betreft een overeenkomst voor twee jaar met twee optionele verlengingen van elk 1 jaar
Interne Kennung: D25.00416
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Beschut Werk
Beschreibung: Raamovereenkomst Beschut Werk Overeenkomst 2 jaar met 2 maal een optie tot verlenging van 1 jaar elk
Interne Kennung: 1