422628-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Digitalizace procesů města Úvaly – rozšíření funkcí Portálu občana
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitalizace procesů města Úvaly – rozšíření funkcí Portálu občana
BeschreibungÚčelem této veřejné zakázky je rozšíření informačního systému Portál občana, kde budou soustředěny všechny elektronické služby vůči externím uživatelům, přičemž dle charakteru služby bude vyžadována / nevyžadována autentizace uživatele.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001