422656-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Getränkeautomaten – Udbud af rammeaftale vedrørende levering af kaffeautomater
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af rammeaftale vedrørende levering af kaffeautomater
BeschreibungRigspolitiet ønsker at anskaffe kaffeautomater og dertilhørende serviceaftaler. Aftalen indeholder ikke forbrugsstoffer (kaffebønner, mælkepulver, sukker mv.). For yderligere oplysninger henvises til Bilag 1 Kravspecifikation. Der skal initialt leveres 2 kaffeautomater i uge 41, 2025. Derudover forventes det, at Rigspolitiet anskaffer yderligere 20-30 kaffeautomater i løbet af 2025.
Interne Kennung2025-184417
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
LosLOT-0000