See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pracowni w ramach projektu ,,Modernizacja infrastruktury edukacyjnej szkół zawodowych Miasta Ostrołęka”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia pracowni w ramach projektu ,,Modernizacja infrastruktury edukacyjnej szkół zawodowych Miasta Ostrołęka”.Dostawy w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej szkół zawodowych Miasta Ostrołęka”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”. Działania 5.3: „Infrastruktura w edukacji zawodowej” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027, typ projektu: Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej. Przedmiotowe zadanie w całości obejmuje swoim zakresem zakup wyposażenia, które będzie przeznaczone dla placówek oświatowych, co Wykonawca winien uwzględnić przy wycenie elementów będących przedmiotem niniejszego zamówienia. 2. Zamawiający przewiduje podział zamówienia na czternaście następujących części zamówienia: 1) Część I zamówienia – Doposażenie pracowni ruchu drogowego w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce. 2) Część II zamówienia - Doposażenie pracowni dla zawodu technik elektryk w ZSZ Nr 1, im. J. Psarskiego w Ostrołęce. 3) Część III Zamówienia – Doposażenie pracowni logistyki w ZSZ Nr 1 im.J. Psarskiego w Ostrołęce. 4) Część IV Zamówienia – Doposażenie pracowni podstaw konstrukcji maszyn w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce. 5) Część V Zamówienia – Doposażenie pracowni dla zawodu technik budownictwa i doposażenie pracowni dla zawodu technik informatyk w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. 6) Część VI Zamówienia – Doposażenie pracowni dla zawodu technik reklamy w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. 7) Część VII Zamówienia – Doposażenie pracowni naprawy i diagnostyki pojazdów w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. 8) Część VIII Zamówienia – Doposażenie pracowni, atelier i ciemni dla kierunku technik fotografii i multimediów w ZSZ Nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce. 9) Część IX Zamówienia – Doposażenie pracowni analizy żywności w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. 10) Część X Zamówienia – Doposażenie pracowni dla kierunku technik handlowiec i technik hotelarz w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. 11) Część XI Zamówienia – Doposażenie pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych (ELE.02) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. 12) Część XII Zamówienia – Doposażenie pracowni użytkowania obrabiarek skrawających (MEC.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. 13) Część XIII Zamówienia – Doposażenie pracowni obsługi, diagnozowania oraz naprawy pojazdów samochodowych (MOT.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. 14) Część XIV Zamówienia – Doposażenie pracowni informatycznej i programistycznej w ZSZ Nr 3 oraz sprzęt komputerowy i oprogramowanie do ZSZ Nr 1 w Ostrołęce.
Interne Kennung: WZP.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 72268000 Bereitstellung von Software, 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zamówienia – Doposażenie pracowni logistyki w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni logistyki w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część III zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 42621100 CNC-Drehmaschine
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Zamówienia – Doposażenie pracowni podstaw konstrukcji maszyn w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni podstaw konstrukcji maszyn w ZSZ Nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część IV zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Część VI Zamówienia – Doposażenie pracowni dla zawodu technik reklamy w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni dla zawodu technik reklamy w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część VI zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Część VII Zamówienia – Doposażenie pracowni naprawy i diagnostyki pojazdów w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni naprawy i diagnostyki pojazdów w ZSZ Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część VII zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII Zamówienia – Doposażenie pracowni, atelier i ciemni dla kierunku technik fotografii i multimediów w ZSZ Nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni, atelier i ciemni dla kierunku technik fotografii i multimediów w ZSZ Nr 3 im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część VIII zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Część IX Zamówienia – Doposażenie pracowni analizy żywności w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni analizy żywności w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część IX zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Część X Zamówienia – Doposażenie pracowni dla kierunku technik handlowiec i technik hotelarz w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni dla kierunku technik handlowiec i technik hotelarz w ZSZ Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część X zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Część XI Zamówienia – Doposażenie pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych (ELE.02) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych (ELE.02) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część XI zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Część XII Zamówienia – Doposażenie pracowni użytkowania obrabiarek skrawających (MEC.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni użytkowania obrabiarek skrawających (MEC.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część XII zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII Zamówienia – Doposażenie pracowni obsługi, diagnozowania oraz naprawy pojazdów samochodowych (MOT.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni obsługi, diagnozowania oraz naprawy pojazdów samochodowych (MOT.05) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część XIII zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV Zamówienia – Doposażenie pracowni informatycznej i programistycznej w ZSZ Nr 3 oraz sprzęt komputerowy i oprogramowanie do ZSZ Nr 1 w Ostrołęce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni informatycznej i programistycznej w ZSZ Nr 3 oraz sprzęt komputerowy i oprogramowanie do ZSZ Nr 1 w Ostrołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ -Załącznik nr 1b dla poszczególnej części.
Interne Kennung: Część XIV zamówienia